Berit Koenig rölakan
2018-03-06
524900
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 16 000 SEK |
BERIT KOENIG, rölakan, matta, Svensk Hemslöjd, signerad SH BK, ca 252x173 cm
Slitage, skadade fransar