Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Ur mappen "De tre små sjömännens äventyr i Paris", glicéetryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 406/475, ca 49,5x70 cm
Oramad
524881
2018-03-06