Speldosa 1800-tal

Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SPELDOSA, 1800-tal, barockstil, boullearbete i mässing med sköldpaddsimitation, höjd ca 13,5, 12x24 cm

Slitage, smärre skador, fungerar vid test, nyckel medföljer

524797

2018-03-06