Takarmatur Italien
2018-03-06
524791
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAKARMATUR, mässing samt metall, Italien, 1900-talets andra hälft, 12 ljuspunkter, höjd ca 121, diameter 102 cm
Omarbetad, kompletterad, smärre slitage