Miniatyrporträtt
2018-03-03
524490
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, 4 st., 18/1900-tal, signerade, Gerard, Stieler, HP, samt ett otydligt signerat, ca 4x4-8,5x6,5 cm
Största miniatyren med något stukad ram.