Einar Forseth Vaxholm
2018-03-03
524472
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): (4) "Waxholm" (2) signerade och daterade -37, samt motiv från Athen och Rochester, blandtekniker, varierande mått,
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Med dedikationer