Hans Voigt Steffensen akvarell
2018-03-03
524443
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS VOIGT STEFFENSEN (Danmark, född 1941): "Liggende pige", monogramsignerad HVS och daterad 81, a tergo betitlad, akvarell, ca 18x20 cm