Ankelringar 1 par Kohl-behållare silver Oman
2018-03-02
524380
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANKELRINGAR, 1 par, KOHL-BEHÅLLARE, silver, Oman, 1900-tal, graverad geometrisk dekor, ankelringarnas innediameter ca 65 mm, totalvikt ca 299 g
Ankelringar med smärre bucklor