Esaias Thorén
2018-03-02
524369
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerade och daterad -51, färglitografi, ca 34x45 cm