Oljemålning 1800-tal
2018-03-02
524362
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alpsjö, otydligt signerad, olja på duk, ca 35x42 cm
Inköp på Walaholms Herrgård Hova