Johannes Ravn
2018-03-02
524335
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med tjädrar, signerad och daterad 50, olja på duk, ca 44x67 cm