Oljemålning 1700-tal
2018-03-02
524332
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Jesus med lärjungar, olja på duk, 70x86 cm
Krackeleringar