Einar Forseth oljemålning
2018-03-03
524301
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1988): Sydlänsk by, signerad, olja på duk, ca 76x61 cm