Bertel Bertel-Nordström oljemålning
2018-03-03
524298
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Blomsterstilleben, signerad och daterad Bertel Nordström 1940, olja på pannå, ca 74x59 cm