Bertel Nordström oljemålning
2018-03-03
524295
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1936, olja på duk, ca 54x65 cm