Mat och bordsskedar silver
2018-03-02
524287
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAT och BORDSSKEDAR, 1800-talets första del, silver, varierande mästarstämplar, längd 20-22,5 cm, vikt 402 g
Med monogram, bucklor och skador