Erik Riisager Hansen

Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen
Erik Riisager Hansen

Klubbat för:

10 000 SEK

8 000 SEK

ERIK RIISAGER HANSEN, tillskrivet, skrivbord, fanerat i teak, Danmark, 1960-tal, Haslev möbelsnickeri, tre lådor, etikettmärkt samt brännmärkt "Made in Denmark", höjd ca 72, 157x74 cm

Delvis blekt faner, ytslitage

524253

2018-03-02