Erik Riisager Hansen
Klubbat för:
10 000 SEK
8 000 SEK
ERIK RIISAGER HANSEN, tillskrivet, skrivbord, fanerat i teak, Danmark, 1960-tal, Haslev möbelsnickeri, tre lådor, etikettmärkt samt brännmärkt "Made in Denmark", höjd ca 72, 157x74 cm
Delvis blekt faner, ytslitage
524253
2018-03-02