Ram 1800-talets andra hälft
2018-03-08
524201
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, yttermått ca 71x95, 49x72 cm
Smärre sprickor