Anders Zorn Etsning
2018-03-02
524193
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Anatole France, signerad Zorn, utförd 1906, etsning, 21,4x15,9 cm
Litt: Hjert & Hjert 133