Fat Kina 1700-tal
2018-03-02
524181
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, udnerglasyr i blått, ca 26x18 cm
Enstaka kantnagg