Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
STRÖARE, 2 st., silver, 18/1900-tal, FAT, BREVPRESS förgylld mässing och marmor, KOPPAR med fat, Kina, samtida, höjd 1,5-11 cm
Skador, slitage, nagg
524114
2018-03-02