Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
LJUSKRONA, barockstil, Carl Hedberg, Näshult, 1939, för 5 st ljus, vitmetall, totalhöjd ca 62 cm exkl kedja
Slitage och bucklor
524104
2018-03-02