Silverljusstkar 2 par 1900-tal
2018-03-02
524092
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-talets mitt, mindre paret K&EC, Göteborg, fyllda, höjd 8-16 cm
Skador