Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-03-02
524045
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Stillben, signerad Gte Carret, olja på duk, ca 55x46 cm