Marion Belin litografi
2018-03-01
524043
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARION BELIN (född 1933): "Pensionat Duvan", signerad och numrerad 401/410, färglitografi, bladmått ca 76x58 cm
Ej examinerad ur ramen