Marianne von Munchow ryamatta
2018-03-01
523938
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MARIANNE VON MÜNCHOW, "Granarna", ryamatta, Svensk Hemsöljd, signerad MvM, ca 200x140 cm
Slitage, fläckar, några fransar saknas, viss "källarlukt"