Brosch 14 k guld
2018-03-03
523932
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, 14 k guld, antik, fint utsirade girlander och kläpp, små pärlor och onyxplatta, höjd ca 5 cm inklusive kläpp, vikt ca 8,7 g
Smärre bucklor, äldre tennlagningar, kläpp möjligen förgylld