Anders Palmér oljemålning
2018-02-28
523854
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Fårgrupp, signerad Palmér, olja på duk, ca 38x46 cm