Punschmuggar silver
2018-02-28
523842
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 12 st, silver, Ceson, Stockholm 1970-tal, invändigt förgyllda, höjd inkl. hänkel ca 5,5, total vikt ca 365 g