Orientmatta semiantik Kerman i millefleur mönster

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ORIENTMATTA, Kerman, semiantik ca 1930-tal, mönster av millefleur, ca 225 x 141 cm

Smärre slitage på fransarna

523812

2018-03-12