Tallrikar Kina 1700-tal
2018-02-28
523798
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), en av djup modell, varierande dekor i underglasyrblått, ca 22,5 cm
Nagg