Petter Thoen
2018-03-06
523698
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Embrace, signerad Thoen, numrerad 178/350, färglitografi, ca 32x46 cm