Sideboard IKEA
2018-02-28
523697
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, modell Korsör, fanér i teak, höjd ca 77, 183x42 cm
Slitage, mindre reor