Petter Thoen
2018-03-01
523676
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, numrerad 179/350, färglitografi, ca 46x31 cm