Suzanne Nessim
2018-02-28
523674
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SUZANNE NESSIM (född 1944): (2) Hundarna och Kaninerna, signerade och numrerade 129/160 resp 127/160, bladstorlek ca 56x41cm vardera