Petter Thoen
2018-02-28
523649
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943), "Maybe...", signerad och numrerad P Thoen 21/30, digital print, bladstorlek ca 49,5 x 50 cm