Juliette Losq, Untitled, akvarell
2018-03-03
523604
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JULIETTE LOSQ (Storbritannien, född 1978): Untitled, signerad och daterad på baksidan Juliette Losq 2008, akvarell och blyerts på papper, 66x88 cm
Proveniens: Brandstrom Stockholm