Juliette Losq, Untitled
2018-03-03
523603
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JULIETTE LOSQ (Storbritannien, född 1978): Untitled, signerad och daterad på baksidan Juliette Losq 2008, olja på duk, 140x205 cm
Proveniens: Brandstrom Stockholm