Biblioteksstege
2018-02-28
523580
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIBLIOTEKSSTEGE, fanerad i körsbär, 1900-talets slut, detaljer i mässing, parställda steg, höjd ca 95, bredd 41 cm
Smärre repor, slitage