Skulptur parian
2018-02-28
523576
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, 1800-talets slut, parian, föreställande kejsar Napoleon till häst, höjd 43 cm
Omfattande skador och lagningar