Fanny Brate oljemålning
2018-03-12
523544
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FANNY BRATE (1861-1940): Skogen, signerad Fanny Brate, olja på kartong, 63 x 41 cm
Utförd omkring 1907