Georg Jensen & Wendel
2018-05-06
523541
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
GEORG JENSEN & WENDEL, kaffeservis, 3 dlr, sterlingsilver, Köpenhamn 1900-talets mitt, höjd ca 8-21 cm
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
Bruksslitage