Carl-Axel Acking vägglampetter 1 par 1940-tal

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

CARL-AXEL ACKING, vägglampetter, 1 par, Bröderna Malmströms Metallvarufabrik, Malmö 1940-tal, ljushållare i perforerad mässing, längd 44 cm

Visst slitage

523507

2018-05-09