Skulptur
2018-02-28
523465
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR på piedestal, 1900-tal, vitmålad stenmassa, höjd inkl. piedestal höjd 153 cm
Slitage, ytskador