Albert Johansson
2018-02-28
523383
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 54/90, färgetsning, bladmått ca 100x75 cm
Oramad, gulnader, hanteringsveck i marginalen