Bengt Lindström litografi
2018-02-27
523373
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 144/250, färglitografi, ca 75x52 cm