Birger Birger Ericson oljemålning
2018-02-27
523354
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1984): "Danspantomim", signerad Birger, olja på pannå, 50x61 cm