G J Hofgren blandteknik
2018-02-27
523346
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
G J HOFGREN (1800-tal): Lanskapsmotiv med by, signerad G J Hofgren 1855, blandteknik, 23x35 cm
Krackeleringar samt färgbortfall