Karl Axel Persson färglitografi
2018-02-27
523321
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -86, 117/200, färglitografi, ca 19x14,5 cm