Tallrikar
2018-02-27
523311
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., Kina, Qianlong, famille rose, porslin, diameter ca 23 cm
En samling orientaliskt porslin
nagg, spricka, slitage